بنياد مسيحي ايرانيان
new

حضور ماموران پلیس پس از وقوع تیراندازی در سوپرمارکتی در کلورادو، بولدر

در حمله به سوپرمارکتی در ایالت کلورادو۱۰ نفر کشته شدند
فردی با ورود به یک سوپرمارکت در ایالت کلورادوی آمریکا به مشتریان شلیک کرد و باعث کشته شدن دست‌کم ۱۰ نفر شد. گفته می‌شود یک مامور پلیس نیز در بین قربانیان این حمله خونین بوده است. فرد مهاجم دستگیر شده است.
ماریس هرولد، رئیس پلیس در شهر بولدر خبر کشته شدن یکی از ماموران خود را در جریان تبادل آتش بین فرد مهاجم و پلیس تایید کرده است.
پس از شروع تیراندازی در شعبه‌ای از سوپرمارکت زنجیره‌ای “کینگ” ماموران پلیس برای بازداشت فرد مهاجم در منطقه وارد عمل شدند.
پلیس از دستگیری فرد مهاجم خبر داده است. حمله در بعدازظهر روز دوشنبه ۲۲ مارس (دوم فروردین) به وقت محلی روی داده است.
گفته می‌شود فرد مهاجم از ناحیه پا مجروح شده است. پلیس شهر بولدر، توضیح بیشتری پیرامون این حمله در اختیار رسانه‌ها قرار نداده است.
حضور ماموران پلیس پس از وقوع تیراندازی در سوپرمارکتی در کلورادو، بولدر ۲۲ مارس ۲۰۲۱
جن ساکی، سخنگوی کاخ سفید با انتشار یک پست توییتری اعلام کرده است که جو بایدن در جریان این حادثه قرار گرفته است. جرد پولیس، فرماندار ایالت کلورادو از این حمله به عنوان یک “فاجعه بی‌معنی” یاد کرده است.
آمریکا هفته گذشته نیز شاهد حمله مشابهی بود. فردی با حمله به یک سالن ماساژ اقدام به تیراندازی کرده و باعث کشته شدن هشت نفر شده بود. شش نفر از قربانیان آن حمله زنان آسیایی‌تبار بودند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »