بنياد مسيحي ايرانيان
new

حساب‌های بانکی فدراسیون فوتبال ایران «مسدود شد» .

خبرگزاری مهر روز دوشنبه ۲۳ فروردین از مسدود شدن حساب‌های بانکی فدراسیون فوتبال ایران برای هرگونه پرداخت و معامله مالی «به دلیل بدهی انباشته ۸۰ میلیارد تومانی» خبر داد.
بر اساس این گزارش، فدراسیون فوتبال ایران که پس از صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با مشکلات فراوان مواجه بود، تا جایی که این مشکلات به عزل موقت شهاب‌الدین عزیزی خادم از ریاست فدراسیون نیز منجر شد، همچنان نتوانسته است منابع مالی لازم برای امور جاری را فراهم کند.
این در حالی است که بدهی‌های گذشته نیز به جمع مشکلات فدراسیون فوتبال ایران افزوده شده است.
در نتیجه این وضعیت، سازمان امور مالیاتی، به‌دلیل بدهی بیش از ۸۰ میلیارد تومانی فدراسیون فوتبال، تصمیم به مسدود کردن حساب‌های جاری این نهاد حقوقی گرفته است تا بخش مالی از انجام هرگونه فعالیت منع شود.
بر اساس این گزارش، مسدود شدن حساب‌های فدراسیون در حالی اتفاق افتاده که این مجموعه هنوز موفق به تسویه بدهی با کارمندانی که در اسفند سال گذشته اخراج کرده بود، نشده است و مطالبات تعدادی از مربیان تیم ملی ایران همچون کریم باقری، وحید هاشمیان و مهرداد خانبان را نیز پرداخت نکرده است.
در یک سال گذشته انتقادهای گسترده‌ای از اشتباه‌های مدیریتی و ابهام‌های مالی و اقتصادی رئیس فدراسیون فوتبال ایران در رسانه‌های داخلی ایران مطرح شده است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »