بنياد مسيحي ايرانيان
new

حادثه آتش سوزی مدرسه کانکسی دزفول؛ فوت دومین دانش آموز

 
بخشدار سردشت شهرستان دزفول واقع در استان خوزستان، از فوت یکی دیگر از مصدومان حادثه آتش سوزی مدرسه کانکسی این شهر خبر داد. به گفته وی، با احتساب این نوجوان ۱۵ ساله، تعداد جانباختگان حادثه آتش سوزی کانکس معلمان در بخش سردشت دزفول به دو نفر رسیده است. شب دوشنبه ۲۹ دیماه، حادثه آنشسوزی در یک مدرسه کانکسی در بخش سردشت شهرستان دزفول منجر به سوختگی تعدادی از معلمان و دانش آموزان شد.
به نقل از مهر، بخشدار سردشت شهرستان دزفول از فوت یکی دیگر از مصدومان حادثه آتش سوزی مدرسه کانکسی این شهر خبر داد.
علی عبدالهی شاه آبادی با بیان اینکه تعداد جانباختگان حادثه آتش سوزی کانکس معلمان در بخش سردشت به دو نفر رسیده است، اظهار کرد: یکی دیگر از مصدومان حادثه آتش سوزی کانکس معلمان در این بخش به نام امین الیاسی، ۱۵ ساله که دچار سوختگی بالای ۵۰ درصد شده بود، ساعتی پیش به دلیل شدت جراحات در بیمارستان طالقانی اهواز جان باخت که بر این اساس تعداد فوت شدگان این حادثه تاکنون به دو نفر رسیده است.
بخشدار سردشت، حال عمومی سایر مصدومان این حادثه را نیز نامساعد دانست و گفت: “یکی دیگر از حادثه دیدگان که دچار بیش از ۸۰ درصد سوختگی شده بود، از همان ابتدا به خواست خانواده به اصفهان منتقل شده است”.
وی تصریح کرد: “قطعاً اگر مسیرهای روستایی در این بخش اصلاح و یا آسفالت بودند روند امداد رسانی به مصدومان این حادثه هموار تر می‌شد و زودتر به مراکز درمانی منتقل می‌شدند”.
روز دوشنبه ۶ بهمن ماه، یکی از مصدومان این حادثه به نام نیماهمتی چال گرد ، ۱۵ ساله، با درصد سوختگی بیش از ۵۰ درصد، به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان طالقانی اهواز جان خود را از دست داد.
شامگاه دوشنبه ۲۹ دی‌ماه، آتش سوزی در یک در کانکس واقع در روستای کنگرستان بخش کوهستانی سردشت شهرستان دزفول موجب سوختگی شدید سه معلم و سه نفر از نوجوانان این منطقه شد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »