بنياد مسيحي ايرانيان
new

جهانپور بار دیگر گم شدن ۲۰۰ هزار واکسن کرونا را تکذیب کرد

سخنگوی سازمان غذا و دارو برای سومین بار سخنان یک نماینده مجلس در مورد گم شدن تعداد زیادی واکسن کرونا را تکذیب کرد. این نماینده می‌گوید اطلاعات سامانه خود وزارت بهداشت بیانگر نامشخص بودن وضعیت ۲۰۰ هزار دوز واکسن است.

مدیر مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و سخنگوی سازمان غذا و دارو برای سومین بار طی سه روز ادعای گم شدن ۲۰۰ هزار دوز واکسن کرونا در ایران را بی‌اساس خواند.

کیانوش جهانپور پنج‌شنبه ۲۳ اردیبهشت در واکنش به این ادعا در یک پیام توئیتری نوشت: «هیچ واکسنی گم نشده و نخواهد شد و اطلاعات آن مستمراً قابل رصد است. آنچه ظاهراً خارج از نظام سلامت مدت‌ها است گم شده، صداقت برخی سیاسیون و حرف مستند و با حساب و کتاب است.»

محسن دهنوی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی چند روز پیش گفته بود در نامه‌ای، از وزیر بهداشت سعید نمکی خواستار فرستادن گزارش تعداد واکسن‌های وارداتی و تزریق‌شده “در اسرع وقت” شده است.

او می‌گوید گزارش‌های مردمی از فروش آزاد واکسن کرونا در بازار یا “تزریق آن توسط سودجویان و آقازاده‌ها” خبر می‌دهند و رسیدگی به توزیع واکسن باید در صدر اولویت‌های وزیر بهداشت قرار گیرد.

نامه بی‌پاسخ به وزیر بهداشت درباره واکسن گم شده

دهنوی با تکرار این اتهام به طور مشخص از گم شدن یا نامشخص بودن تکلیف ۲۰۰ هزار دوز واکسن کرونا سخن گفته و کیانوش جهانپور در یک پیام توئیتری و در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا اظهارات او را کذب محض خواند.

نماینده تهران روز گذشته به تکذیب جهانپور واکنش نشان داد و خطاب به او نوشت: «یا اطلاع ندارید یا مثلا اطلاع ندارید!»

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »