بنياد مسيحي ايرانيان
new

تهدید زندانیان سیاسی زندان قرچک ورامین از جانب صغری خدادادی رئیس جدید این زندان

تهدید زندانیان سیاسی زندان قرچک ورامین از جانب صغری خدادادی رئیس جدید این زندان

صغری خدادادی رئیس جدید زندان قرچک ورامین، زنان زندانی سیاسی در این زندان را مجددا تهدید به حمله کرده است.
پس از ضرب و شتم وحشیانه زندانیان سیاسی بند زنان زندان قرچک ورامین توسط گارد ضدشورش به دستور رئیس جدید این زندان صغری خدادادی، در روز یکشنبه ۲۳ آذر۹۹ و رها کردن مجروحین و مصدومین این هجوم بدون کمترین رسیدگی پزشکی، مجددا مسئولین زندان در مقابل اعتراضات زندانیان به این وضعیت، آنها را تهدید به تکرار حمله کرده‌اند.
صغری خدادادی و عواملش در زندان قرچک بدینوسیله میخواهند زندانیان را مجبور به سکوت و تمکین به اوامر غیرقانونی خود کنند اما زنان زندانی تسلیم این شرایط نشده و همچنان مقاومت می کنند.
بر اساس خبر های دریافتی شماری از زندانیان بدلیل قطع مکرر تلفنهای زندان و یا کم کردن زمانهای تماس اعتصاب تلفن کرده و گفته اند تا شرایط به حالت عادی بر نگردد از تماس با خانواده هایشان خودداری می کنند.
لازم به یاد آوری است که از زمان انتصاب فرد کثیف و فاسدی به نام صغری خدادادی فشار بر زنان زندانی در این زندان افزایش پیدا کرده است، در آخرین مورد از این اقدامات خانم خدادادی به زندانیان گفته است برای کلیه زندانیان سفارش چادر داده شده و همگی آنها بالاجبار باید در زندان از پوشش چادر استفاده کنند.
شایان ذکرا ست روز یکشنبه ۲۳ آذر گارد ضدشورش به بند ۸ زندان قرچک که زنان سیاسی در آن محبوس هستند، حمله ور شده و اقدام به ضرب و شتم زنان زندانی سیاسی میکنند. این هجوم وحشیانه با اعتراض و مقاومت زندانیان روبرومیشود. مأموران وحشی با زندانیان درگیر شده و آنان را با باتوم و شوکر بشدت مورد ضرب و شتم قرار می دهند

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »