بنياد مسيحي ايرانيان
new

تاملی در کلام خداوند

🌸🌸🌸
#آیه‌روز
امثال ۲۵:۴
#رازگاهان
🌸🌸🌸
انتخابهای درست، یکی پس از دیگری
آیا شما از زندگی کردن و برکات هر روزه با خداوند در زندگیتان لذت می برید؟ یا شما یکسری انتخاب‌هایی کردید که نتایجی چون نا امیدی و درد به همراه داشته و یا احساس می کنید هر کاری که می خواهید انجام دهید نیازمند تلاش بسیار است ولی در انتها نتیجه‌ای نه چندان چشمگیر را در بر دارد ؟
زمان و انرژی روزانه خود را صرف عزا گرفتن برای انتخابهای اشتباهتان نکنید، فقط شروع کنید به گرفتن انتخابهای صحیح و بدانید که هنوز هم جای امید هست.
راه غلبه بر نتایج بد انتخابهای نادرست، از طریق داشتن انتخابهای صحیح است . تنها راهی که بتوانیم در راهی قدم برداریم که مشکلات نباشند این است که عکس کارهایی که تابحال انجام می دادیم و باعث ایجاد مشکلات می شده را انجام دهیم. ممکن است شرایط فعلی که هم اکنون در آن هستید نتیجه انتخابهای غلط شما در گذشته باشد.
شاید شما در قرض هستید فقط بخاطر اینکه در رابطه با مسائل مالی انتخابات اشتباهی داشتید. شاید شما الان تنها باشید فقط بخاطر اشتباهاتی که در ارتباطتان داشتید و یا بخاطر رفتار نادرستتان با دیگران . شاید شما مریض باشید فقط به دلیل انتخابهای ناسالم مانند خوردن فست فود یا نداشتن استراحت لازم و یا از بدنتان بیش از کار کشیده‌اید و هیچگونه تعادلی در زندگیتان نداشتید.
شما نمی توانید فقط بخاطر اینکه یکبار تصمیم درست گرفتید منتظر نتایج مثبت باشید و انتظار داشته باشید نتایج تمامی اشتباهات شما در زندگیتان محو شود، در صورتی که بارها تصمیمات اشتباهی گرفته‌اید که نتایج بدی را به همراه داشته‌اند. شما فقط برای یک تصمیم اشتباه به عمق فاجعه کشیده نشده اید، بلکه برای اشتباهات مدام و هر روزه که انجام میدهید. اگر عمیقا می خواهید که در زندگیتان تغییر خوب داشته باشید، باید انتخابات صحیح یکی پس از دیگری داشته باشید، درست همانطور که شما همواره تصمیمات منفی گرفته بودید نتایج منفی بدست آورده بودی. مهم نیست در چه شرایط سخت و بغرنجی هستید، شما هنوز می توانید زندگی پر از برکات داشته باشید. شما گذشته خود را نمی توانید تغییر دهید، ولی شما می توانید یک انتخاب خیلی عالی برای آنچه زندگی در پیش روی شما می گذارد، داشته باشید. خدا ما را بازخرید کرده و همیشه فرصتی تازه به ما می‌دهد.
به خدا اعتماد کنید؛
اگر شما در شرایطی هستید که بسیار بزرگ است که از پس آن برآیید، به این معنی است که شما همه چیزهای لازمه برای وقوع یک معجزه را در اختیار دارید. از خدا دعوت کنید تا این مساله را به دست بگیرد، به او اعتماد کنید و مسیری را که او نشان می‌دهد را دنبال کنید. انتخابهای صحیح داشته باشید ، یکی پس از دیگر

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »