بنياد مسيحي ايرانيان
new

تاملی در کلام خداوند

تاملی در کلام خداوند

#آیه‌روز

“ای اسرائیل، خداوندی که تو را آفریده است، می‌گوید: «نترس، من تو را نجات خواهم داد. من تو را به اسم خواندم و تو به من تعلّق داری.”
اشعیا ۴۳: ۱

#رازگاهان
🌸🌸🌸
تغییرات از خود شما آغاز می‌شود
اگر تصمیم خود را گرفته‌ای تا از بهترینی که خدا برای تو در زندگی در نظر گرفته است، نهایت لذت را ببری، پس باید این را هم متوجه شده باشی این نیازمند تغییر است اما تغییری که تو منتظرش هستی از خود تو شروع می‌شود.
باید به آنچه که کلام خدا در مورد تو می‌گوید، بیشتر از آنچه ذهن خودت و یا مردم در مورد تو می‌گویند، باور داشته باشی. شرایط فعلی تو مشکل تو نیست، چراکه اینها ماندگار نیستند و می‌گذرند. اما علی رغم آنچه در زندگیت می‌گذرد، تا زمانی که طرز فکرت را تغییر ندهی همچنان در همان وضع گرفتار خواهی ماند.
شاید از زمان خردسالی به تو اعلانات منفی شده است. این می‌تواند به خاطر والدینی باشد که خودشان مشکل داشته‌اند و کلافگی و سردرگمی خود را سر تو خالی کرده‌اند و یا به خاطر معلمی که از مسخره کردن تو در مقابل کلاس لذت می‌برده‌ است. شاید هم والدین تو بی‌اندازه تو را با خواهر و برادرت مقایسه می‌کردند و در نتیجه این حس در تو بوجود آمده که چیزی از بقیه کمتر دارید. ممکن است تو یک یا چند رابطه ناموفق را تجربه کرده‌ای و قانع شده‌ای که مشکل از شماست. اما باید بگویم هر دلیلی که برای این حس خود کم بینی یا دید منفی نسبت به خودت داری، اگر مشتاق این هستی که از بهترین خدا در زندگیت لذت ببری، باید این نوع احساسات و طرز نگرش را تغییر بدهی.
خودت را همانگونه که خدا تو را می‌بیند، ببین، نه آنگونه که خودت یا دنیا تو را می‌بیند. کلام خدا را مطالعه کن، آنوقت متوجه خواهی شد که تو فردی گرانبها هستی که در رحم مادرت با دستان خود خداوندشکل گرفته‌ای. تو یک موجود ناخواسته نیستی و تصادفی به دنیا نیامده‌ای.
حتی اگر والدینش به تو گفته باشند که تو موجودی ناخواسته هستی، من به طور قطع می‌گویم که خدا تو را می‌خواهد، وگرنه تو الان روی زمین نمی‌بودی. تو باارزش ، گرانبها، با استعداد و دارای عطایای خدادادی هستی و بر روی زمین هدفی داری.
خدا می‌گوید تو را به اسم خوانده است و تو به او تعلق داری. یک لحظه نظری به درون دلت بیانداز. آنجا چه می‌بینی؟ چه احساسی نسبت به خودت داری؟ اگر پاسخ خدا با آنچه خدا در مورد تو می‌گوید مغایرت دارد، می‌خواهم تشویقتان کنم که از همین امروز شروع به تازه کردن ذهنتان در مورد خودتان بکنید.

🙏🏻🙏🏻🙏🏻دعا
خداوندم شکرگزار تو هستیم که به بهای خون پاک تو ما ارزشمند هستیم، ما در گناه مرده بودیم و تو ما را زنده کردی و اکنون با ایمان به خودمان اعلام می کنیم؛ ما ارزشمندیم، ما گرانبها هستیم، ما با استعداد هستیم .
در نام عیسی مسیح

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »