بنياد مسيحي ايرانيان
new

تاملی در کلام خداوند

تاملی در کلام خداوند

تاملی در کلام خداوند

🌸🌸🌸
#آیه‌روز

“انسان در فکر خود نقشه‌ها می‌کشد، امّا خداوند او را در انجام آنها هدایت می‌کند.”
امثال۱۶: ۹

#رازگاهان
🌸🌸🌸

نقشه خودتان یا نقشه خداوند؟!
ما باید یاد بگیریم که منتظر انجام شدن و بسط پیدا کردن نقشه خدا باشیم. او هر چیزی که باعث نگرانی ما می‌شود را به خیریت تبدیل می کند. جسارت واقعی با زمانبندی خدا حرکت می‌کند، در حقیقت در زمان صحیح انجام می‌شود. در طی سه سالی که مسیح خدمتش را بر روی زمین انجام میداد، مردم فکر می‌کردند او دیوانه است. برادرهای خودش بخاطر کارهایی که انجام میداد شرمسار و خجالت زده بودند. و یکبار برای حفظ آبروی خودشان به مسیح گفتند که باید به شهر دیگری برود تا خدمتش را انجام دهد، و اگر او موافقت نکند، آنها راه دیگری جلو پایش میگذاشتند. آنها به مسیح گفتند که وارد عمل شود و مخفیانه کارکردن را تمام کند. آنها سعی می کردند مسیح را متقاعد کنند که اکنون زمان آن است که خودش و خدمتش را به جهان نشان دهد. به زبان دیگر آنها می خواستند که مسیح با کارهایش مردم را تحت تاثیر قرار دهد. و او در جواب به آنها می‌گفت: “ زمان من هنوز فرا نرسیده است .” ( یوحنا ۶:۷)
چند نفر از ما می توانیم یکچنین خویشتنداری را از خود نشان دهیم؟ اگر شما قادر به انجام معجزاتی همچون مسیح باشید و مورد تمسخر و چالش قرار می گرفتید که خودی نشان دهید، چه عکس العملی نشان میدهید؟ آیا منتظر میمانید تا مطمئن شوید که دقیقا زمان صحیح استفاده از معجزاتتان فرارسیده است یا در زمانی که از سمت خدا تعیین نشده باشد وارد عمل می شوید؟ این خیلی خوب است که برنامه و نقشه ای داشته باشیم، و من باور دارم ما می توانیم محکم و با جسارت نقشه‌ها را طرح کنیم. ولی ما باید به اندازه کافی باهوش باشیم و متوجه باشیم که نقشه ما بدون حضور خداوند در نهایت با شکست مواجه می شود. کلام خدا می فرماید:”اگر خداوند خانه را بنا نکند، بنایانش زحمت بیهوده می کشند ؛…” ( مزامیر ۱:۱۲۷ ) ما می توانیم خانه هایمان را بدون حضور خداوند به عنوان پایه و زیربنا بسازیم، ولی ما هم مانند هر خانه سست بدون زیربنای مستحکم ، در نهایت فرو می‌ریزیم.
به خدا اعتماد کنید ؛
آیا شما فعالیتتان را مطابق زمانهای خودتان انجام می دهید، یا به زمانهای خداوند اعتماد می کنید؟ به خدا اعتماد کنید، نقشه های خداوند همیشه بینظیر است.

🙏🏻🙏🏻🙏🏻
دعا
خداوندم نقشه های تو همیشه عالی و بینظیر هستند. تو هر آنچه که عالی هست را برای فرزندانت می خواهی. ما را هدایت کن تا به زمانهای تو اطمینان کنیم و بگذاریم نقشه تو هر آنچه در آسمان هست، برزمین انجام شود. در نام عیسی مسیح ،
آمین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »