بنياد مسيحي ايرانيان
new

تاملی در کلام خداوند

🌸🌸🌸

“از این رو، تو را یادآور می‌شوم که آن عطای خدا را که به واسطۀ دست گذاشتنِ من، در تو جای گرفته، شعله‌ور سازی.”
۲تیموتائوس ۱: ۶

🌸🌸🌸
درونتان را دوباره برافرازید.
محبتی که خدا نسبت به ما دارد، محبتی بدون شرط و همیشگی است.
به خاطر دارم اوایلی که محبت عمیق خدا بر من آشکار شده بود، چقدر هیجان زده و متحیر شدم. شوقم آنقدر بود که انگار از درون در حال انفجار بودم. اما بعد از مدتی، این مسأله که خدا مرا دوست دارد، برای من عادی شد و دیگر اثری از آن شور و اشتیاق اولیه نبود.
آیا شما هم تجربه مشابهی داشته اید؟
اگر جوابتان مثبت است، باید بگویم که باور دارم شما می توانید این وضعیت را تغییر بدهید.
پولس به تیموتائوس گفت: عطیه درونت را شعله ور ساز. شاید با یک مثال این موضوع واضح تر شود؛ وقتی که زغال‌ها را روشن می کنیم، در ابتدا آتش در میان آنها شعله ور می شود، ولی اگر بادی نوزد، کم کم آنها به خاکستر تبدیل می شوند.
در این قسمت کلام هم پولس می گوید؛ باشد که با وزش بادی، آن زغال‌های نیم سوخته دوباره برافروخته شوند . گاهی ما به یک نسیم احتیاج داریم تا خاکستر ها و زغال‌ها ی درونمان تکانی دوباره بخورند و ازنو شعله ور شوند.
پیغام پولس به تیموتائوس، پیغام امروز خدا برای شما است؛ که حرکتی دوباره به خودبدهید.
باید بدانیم که شور و اشتیاق یک تصمیم است در مورد اینکه چطور به مقوله زندگی نزدیک شویم قبل از اینکه به یک احساس تبدیل شود.
پس امروز تصمیم بگیرید که هر روز بااشتیاق رابطه خودتان و خالقتان از خواب بیدار شوید و درونتان را از نو شعله ور سازید.

🙏🙏🙏

دعا:

خدایا، می خواهم همواره مبهوت شگفتیهای تو باشم و در حیرت حضورت بمانم! دیگر نمی خواهم بدون شور و اشتیاق زندگی کنم. شناخت تو بسیار شگفت انگیز است. امروز می خواهم زندگی در اشتیاق رابطهٔ با تو را انتخاب کنم.
آمین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »