بنياد مسيحي ايرانيان
new

تاملی بر کلام خداوند

🌸🌸🌸

مزمور۹۲: ۱۳-۱۴ “آنان که در خانۀ خداوند غرس شده‌اند، در صحنهای خدای ما خواهند شکفت. در پیری نیز میوه خواهند آورد و تر و تازه و سبز خواهند بود،”

🌸🌸🌸

رضایت درونی را در حد کمال داشته باشید.
خیلی از افراد به دنبال به دست آوردن مال و اموال و یا کسب جوایز مختلف هستند تا آن نیاز درونی خود را برای رضایت و خرسندی برآورده کنند . ولی ما تحت هر شرایطی می توانیم رضایت عمیق درونی داشته باشیم ، چه در سیری و گرسنگی، بی‌نیازی و نیازمندی(فیلیپیان ۴: ۱۲) ،اگر یاد بگیریم به محض بیدار شدن، از زمان رازگاهان صمیمانه خود با خداوند لذت ببریم. قبل از اینکه به صورت کامل از خواب بیدار شوید، می توانید شروع به صحبت با خدا کنید. فقط از او شکرگزاری کنید که نیازهای دیروز شما را برآورده و امروز هم همراه شما خواهد بود. او را سپاس گویید که هر روزه آنچه نیاز دارید را فراهم می‌کند. و برای تمام کارهایی که در تمام موقعیتهای مختلف برای خیریت شما انجام می دهد. از او بخواهید که شما را آگاه به حضورش نگاه دارد .در تمام طول روز وقتی ذهن شما با خداوند است آرامش تمام قلب و وجود شما را پر میسازد. و هیچ چیزی رضایت بخشتر از قدم زدن به همراه خدا نیست.

 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻

دعا
خداوندم عیسی مسیح، شکرگزار تو هستیم. ما هم ارث با تو هستیم و ملکوت آسمانی از آن ماست. که با تو همقدم شده، با هم شام خورده و هم دعا میشویم. محبتمان میکنی و ما همدیگر را محبت می کنیم. آیا می‌شود برای اینها شکرگزار نبود؟ از صبح که چشمانمان را باز می کنیم تا شب هنگام، کنار ما باش و در ما باش.
در نام عیسی مسیح میطلبم،

آمین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »