بنياد مسيحي ايرانيان
new

تاملی بر کلام خداوند

🌸🌸🌸

اول پطرس ۷:۵
“ همه نگرانیهای خود را به او بسپارید زیرا او به فکر شما هست .”

🌸🌸🌸

آرامش در هر شرایطی

تجربه آرامشی که ماورا هر فهم و درکی باشد، تجربه بینظیری است. ( فیلیپیان ۷:۴ ) وقتیکه در شرایط مختلف می توانید ناراحت باشید، استرس داشته باشید، در آشفتگی و نگرانی باشید ولی در آرامش هستید، این یک حس توصیف ناشدنی میباشد.
دنیا در عطش این نوع آرامش است. شما نمی توانید آنرا خریداری کنید یا آنرا بفروشید. این هدیه‌ای رایگان از طرف خدا می‌باشد که نتیجه صمیمیت و نزدیکی عمیق با خداوند است و منتهی به نشاط و شادی غیر قابل بیانی می‌شود.
آرامش زمانی می اید که شما بارهایتان را به جای اینکه خود به تنهایی بدوش بکشید به خداوند بدهید و اجازه دهید او برای شما کار کند. هر چه زودتر این کار را انجام دهید، زودتر به شادی میرسید. مشکلاتتان را به محضی که پیش می آیند به دست خداوند بسپارید.
هیچ وقت سعی نکنید که به تنهایی از پس مشکلاتتان برآیید. هر چه مشکلات را بیشتر برای خود نگه داریم، رهایی از نگرانی و اضطراب هم سختتر می شود.
چون خداوند این اطمینان را به ما داده است که همیشه با ما است، ما می توانیم لذت و آرامش بینظیری داشته باشیم. حتی اگر در میان سخت‌ترین شرایط باشیم. فقط خداوند می تواند این کار را برای ما انجام دهد. و این معنی داشتن آرامش ماورا هر فهم و درک است.
شخصی که در رابطه عمیق با عیسی مسیح است، می تواند آرامش را در سخت‌ترین شرایط تجربه کند.

🙏🏻🙏🏻🙏🏻
دعا

خداوندم زندگی با تمام سختیهایش می خواهد ما را در خود فرو برد و تمام فکر ما را متمرکز خود سازد. اما ایمان ما بر توست، با اطمینان خاطر تمام سختیها و مشکلات را به دستهای تو می سپاریم و از امنیت و آرامش تو پر می شویم.
در نام عیسی مسیح،
خدا

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »