بنياد مسيحي ايرانيان
new

تاملی بر کلام خداوند

محبت پایه ایمان ماست

“زیرا در مسیحْ عیسی نه ختنه اهمیّتی دارد نه ختنه‌ناشدگی، بلکه مهم ایمانی است که از راه محبت عمل می‌کند.”
غلاطیان ۶:۵

🌸🌸🌸
محبت پایه ایمان مااست.
بسیاری از مسیحیان تصور می کنند که ایمان داشتن یکی از نشانه های بلوغ روحانی است، اما می توان گفت که، محبت مهم ترین معیار سنجش بلوغ روحانی است و باعث قوت گرفتن ایمان می شود.
کتاب مقدس به ما می آموزد که ایمان از طریق محبت کار می کند.
آنچه که در غلاطیان ۶:۵ تاکید شده این است که ایمان از محبت به حرکت در می آید،تقویت می شود، نمود پیدا می کند و شروع به عمل کردن می کند.
محبت تنها یک حرف و یا یک تئوری نیست؛ بلکه یک عمل است.
ایمان بدون محبت مانند چراغ قوه ای بدون باتری است. ما باید همواره باتری محبت درونمان را شارژ نگه داریم وگرنه ایمانمان موثر نخواهد بود.
وقتی آنطور که باید محبت را جزء حیاتی ایمانمان و رابطه با خدا نمی دانیم،با مشکلاتی روبرو خواهیم شد. بنابراین یک زندگی مملو از محبت را در پیش بگیرید و نظاره گر قوت گرفتن و رشد ایمانتان باشید. زمانی که محبت خدا را اول قرار دهیم، بقیه چیزها بدنبال آن خواهد آمد.

🙏🙏🙏

دعا:

خدایا میدانم ایمان بدون داشتن محبت بی فایده است. یاریم ده تا زندگی ام سرشار از محبت تو باشد. خداوندم، در مسیری که محبت تو را در یافت می کنم و به دیگران منتقل می کنم، مرا هدایت کن.
آمین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »