بنياد مسيحي ايرانيان
new

تاملی بر کلام خداوند

🌸🌸🌸
“خداوند دلهای شما را به محبت خدا و پایداری مسیح هدایت فرماید.”
۲تسالونیکیان ۳ : ۵
🌸🌸🌸
خدا گره‌های زندگیت را یکی ، یکی ، باز می‌کند.
یک سری بند کفش در رنگ‌های مختلف را که همه در هم گره خورده‌اند را در ذهنتان مجسم کنید. هر گره به منزله یک مشکل در زندگی هست، مراحل باز کردن هر گره و راست و ریست کردن هر مشکل زمان بر است و تلاش مخصوص خودش را می‌طلبد. برای گره زدن آنها زمان احتیاج بوده پس برای باز کردنشان هم به زمان نیاز است. در این جامعه مدرن و پر سرعت، همه ما حس می‌کنیم باید مدام در حال پریدن از یک چیز به چیز دیگر باشیم، اما خداوند ابدا عجله ندارد. او هر گز دست از تلاش برنمی‌دارد و هیچ وقت صبر خود را از دست نمی‌دهد. او اول در مورد یک چیز با ما برخورد می‌کند و آنرا برایمان حل می‌کند و بعد اجازه می‌دهد ما استراحت کنیم اما نه برای مدت طولانی و بعد مورد دیگری را در دست می‌گیرد. او همانطور ادامه می‌دهد تا تمام گره‌های ما یکی یکی باز شوند.
اگر گاهی اوقات به نظر می‌رسد هیچ پیشرفتی صورت نمی‌گیرد به این خاطر است که خداوند در هر زمان یک گره را باز می کند و یکی یکی جلو می رود. اجازه دهید صبر او در شما رشد کند، دیر یا زود شما پیروزی را در زندگیتان خواهید دید و آزادی را که برای مدتها انتظارش را می‌کشیدید، تجربه خواهید کرد.
🙏🏻🙏🏻🙏🏻
دعا

خدایا خوشحالم که تو قادری تمام گره‌های زندگیم را حل کنی و زندگیم را در مسیر درستش قرار دهی. کمکم کن تا در حالیکه تو در زندگیم کار می‌کنی، ثابت قدم بودن و صبور بودن را بیش‌تر در خودم رشد دهم.
آمین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »