بنياد مسيحي ايرانيان
new

تاملی بر کلام خداوند

🌸🌸🌸

اشعیا۳۰: ۱۸ “اما خداوند منتظر است تا با شما بر حسب فیض عمل کند؛ او برمی‌خیزد تا بر شما رحمت نماید. زیرا یهوه خدای عدالت است؛ خوشا به حال همۀ آنان که برای او انتظار می‌کشند.”

🌸🌸🌸

آیا به نظر شما این آیه بی‌نظیر نمی‌باشد؟ او می‌گوید: خدا منتظر است که به شما فیض عطا کند. او حقیقتا نظاره می‌کند و با اشتیاق منتظر فرصتی است که بتواند خوبی و محبت خود را به شما نشان دهد. او خدای عدالت است و او تمایل دارد که تمام بدی‌ها را به خوبی تبدیل کند. ولی او فقط برای کسانی که انتظار خدا را می‌کشند تا فیض او را ببینند، برکات خود را نشان می‌دهد، به کسانی که وعده‌های خداوند را باور دارند.
آیا شما در دسترس خداوند هستید؟ در دام فکرهای منفی که از طرف شریر است اسیر نشوید. او را باور نکنید وقتی به شما می‌گوید: گذشته تو تمام نشده و همراه تو است و آینده تو نیز تار و تاریک است. انتخاب شما اعتماد بر خداوند باشد و آماده دریافت بهترین هدایا و برکات از طرف خداوند که در انتظار شماست باشید. با این افکار هوشمندانه به خواب بروید: اتفاق خوبی برای من در شرف وقوع است.

 

🙏🏻🙏🏻🙏🏻
دعا

پدر جان ما در انتظار تو هستیم، با اشتیاق منتظر حضور تو و برکات عالی تو هستیم. بیا و فیض خود را بر ما قرار ده، بیا و نقشه‌های شیطان را برای فرزندانت باطل کن. ای پدر، در نام فرزندت با ایمان طلبیدیم، آمین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »