بنياد مسيحي ايرانيان
new

تاملی بر کلام خداوند

🌸🌸🌸#آیه روز

کولسیان ۲:۳ “ به آنچه در بالاست بیندیشید، نه به آنچه بر زمین است .”

🌸🌸🌸

مثبت اندیش باش و ادامه بده!

ما می توانیم طرز فکر درست یا غلط داشته باشیم. شیوه درست آن به ما سود می رساند ولی طرز فکر اشتباه به ما ضربه می زند و مانع پیشرفت ما می شود. ولی با کمک خداوند ما می توانیم طرز فکرمان را در مسیر صحیح قرار دهیم.
بعضی از افراد کلا نظر منفی نسبت به زندگی دارند. زیرا در هر شرایطی که قرار گرفتند تجربه تلخ و منفی را تجربه کردند و متاسفانه نمی توانند چیز بهتری را متصور شوند. و بعضی دیگر نیز وجود دارند که همه چیز را منفی می‌بینند تنها به این دلیل که شخصیت آنها به این سمت متمایل شده است.
دلیل آن هر چه باشد، فکر منفی باعث می‌شود که ما افرادی بدبخت و ناموفق در رشد روحانی باشیم. اما اگر ما بخواهیم که از نقشه خدا برای خودمان لذت ببریم، باید با خداوند موافق ویک باشیم و مطمئنا خداوند منفی نیست!
بنابراین باید عزم خود را جزم کرده و از خداوند کمک بخواهیم که یارییمان کند و تمام عادتهای منفی و غلط را بشکنیم، عادتهایی که تلاش می کنند ما را از خداوندمان دور نگه دارد. شیطان نمی خواهد این ارتباط برقرار شود و این مانع از جلوی ذهن و پای ما برداشته شود. برای اینکه او می داند اگر این اتفاق بیفتد، برکت و آرامش وارد زندگی ما می شود و طعم خوش با خدا بودن را می چشیم و به دیگران هم منتقل می کنیم.

زندگی شما تغییر می کند و این باعث می شود زندگی‌های بسیاری تغییر کند. اگر شما یاد بگیرید که درست و مثبت فکر کنید، شما قدمی به خداوند نزدیکتر می شوید و اجازه می دهید که خدا اون سرنوشتی که برای شما در نظر دارد را محقق کند.

🙏🏻🙏🏻🙏🏻

دعا

بله خداوندم، در نام عیسی مسیح به هیچ فکر منفی اجازه ورود در ذهن و قلبمان را نمی دهیم. ما فرزندان نور هستیم و نمک دنیا. ایمانمان در توست و نگاهمان به صلیب تو. هیچ چیزی در دنیا ما را نمی لرزاند.
در نام عیسی مسیح،
آمین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »