بنياد مسيحي ايرانيان
new

تاملی بر کلام خداوند

🌸🌸🌸

افسسیان ۷:۱ “ در او، ما به واسطۀ خون وی رهایی یافته‌ایم، که این همان آمرزش گناهان است، که آن را به اندازۀ غنای فیض خود،”

🌸🌸🌸

ما با خون عیسی مسیح خریداری شده ایم!
با صدای بلند به خودتان بگویید ، من با قیمتی گزاف خریداری شده ام و تمام گناهانم پاک شده است.
شما به خون گرانبهایی خریداری شده اید. و خدا این مبلغ را پرداخت کرده که شما برای او و متعلق به او باشید.
شما از گناه و مرگی که همراه آن می‌آید، رهایی یافته اید. نگرانی، اضطراب و ترس نوع دیگر مرگ است. نزاع ، تلخی ، نارضایتی و نبخشیدن ، روی دیگر مرگ است و خون عیسی مسیح تنها پادزهر مرگ است.
خون مسیح برای پدر بسیار گرانبهاست و باید برای ما هم ارزشمند باشد. زمانی که چیز گرانبهایی داریم، از آن محافظت و مراقبت می‌کنیم و هرگز نمی خواهیم از ما جدا شود. خون عیسی بسیار گرانبهاست و به ما این اجازه را می‌دهد که رابطه بسیار نزدیکی با خدای پدر داشته باشیم.
خون عیسی مسیح پرده حائل میان خدا و انسان را از میان برداشته است و حال ما به واسطه کار او می‌توانیم بدون پرداخت هیچ بهایی با خدا رابطه‌ای صمیمی و نزدیکی داشته باشیم.( عبرانیان ۱۸:۱۰-۲۲ )
“ولی اگر به گناهان خود اعتراف کنیم، او که امین و عادل است ، گناهان ما را می آمرزد و از هر نادرستی پاکمان می سازد. “( اول یوحنا ۹:۱ )
خون عیسی به مانند ماده‌‌ پاک‌کننده قوی است. همانطور که جریان خون در بدن، ما را در مقابل سموم محافظت می کند و آن را پاک نگه می‌دارد، خون عیسی نیز ما را از هر گناهی به هر شکل و فرمی که باشد پاک و منزه می‌کند.

ایمان داشته باشید که خون عیسی مسیح همواره شما را از گناه در هر شکل و فرمی پاک کرده و خواهد کرد.

🙏🏻🙏🏻🙏🏻
دعا

ای خداوندم، عیسی مسیح، شکرگزار تو هستیم برای این نوع بخشش بزرگ. تو مانند بره ای بیگناه خون خود را قربانی کردی که ما در روح پاک و عادل شویم و بتوانیم در تو زندگی کنیم ، با تو راه برویم، با تو شام داشته باشیم و هر روزه از تو برکت بگیریم. تو عالی و بینظیر هستی عیسی جان.
در نام عیسی مسیح،
آمین

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »