بنياد مسيحي ايرانيان
new

بیانیه حزب دمکرات مسیحی ایران به مناسبت دومین سالگرد جانباختن ۱۷۶ مسافر هواپیمای اوکراینی در جریان شلیک جنایتکارانۀ نیروی پدافند سپاه تروریستی پاسداران

 

از جنایت هولناک شلیک موشک به هواپیمای مسافربری اوکراینی توسط سفیران مرگ و سیاهی و کشته شدن جگرخراش ۱۷۶ زن و مرد و کودک بی گناه، دو سال گذشت؛ جنایتی که به یقین می توان گفت برای خانواده های جانباختگان و مردمی که در تمام این دو سال، بی وقفه بدنبال دادخواهی و روشن شدن حقیقت بوده اند، به کابوسی پایان ناپذیر تبدیل گشته است.
فاجعه دلخراشی که بدنبال کشتار خونین معترضین آبان ماه ۹۸ و جنایات پیشین این نظام سراپا شرارت ملایان، صورت پذیرفت و موجب شد که جدال اصلی مردم و حاکمیت تبهکار اسلامی وارد مرحله جدیدی شود، بنحویکه همۀ قربانیان این رژیم ضد بشری از روز اول به قدرت رسیدنش تا به امروز را به هم نزدیک نموده و در کنار هم قرار داد، تا آنجائیکه این همدردی و دادخواهی عمومی، باعث گردید جامعه ایران در تمامیتش در برابر این حکومت فاسد و وحشی به اعتراض و مخالفت برخیزد، و متحد و یک صدا خواستار محاکمه آمرین و عاملین این جنایت گردیده و عزمشان برای به زیر کشیدن این اهریمنان از اریکۀ قدرت را جزم تر نماید.


حکومت ننگین اسلامی، همچون همیشه بلافاصله پس از شلیک و ساقط نمودن هواپیما، برای پوشاندن حقیقت، به دروغ و دغلکاری متوسل شد و سه روز تمام، به رغم اسناد و شواهد انکار ناشدنی، واقعیت را در برابر افکار عمومی جهان کتمان نمود، علاوه بر این خانواده های قربانیان را تحت انواع تهدید، شکنجه و بازداشت قرار داد و با همین اهرم تا همین امروز تلاش کرده که بسیاری از خانواده ها در داخل کشور را به سکوت واداشته و از حق پایه ای دادخواهی آنها برای مجازات جانیان، منع نماید.
اما خانواده های داغدار و مردم آزادیخواه میهن دربندمان به رغم فشارهای امنیتی و آزار و اذیت های بسیاری که از جانب حاکمیت متحمل شدند، یک قدم هم عقب نشینی نکرده اند. بنحویکه نه تنها دادخواهی از قتل عمد ۱۷۶ مسافر هواپیما را به اعتراضاتی گسترده و سراسری علیه حکومت در دانشگاه و خیابان بدل کردند، بلکه در تمامی این دو سال آتش دادخواهی از این جنایت و نیز سایر جنایات چهل سالۀ حاکمیت را در سطح جامعه، شعله ورتر ساخته و اراده کرده اند که با همبستگی و اتحاد، این فریسیان خونریز را کنار زده و به هر نوع بی عدالتی، تبعیض، سرکوب، جنایت و فساد حکومتی در ایران خاتمه دهند.
حزب دمکرات مسیحی ایران با افتخار حمایت قاطع و جامع خود را از خانواده های دادخواهی که عزیزانشان را در این جنایت آشکار تروریستی از دست داده اند، اعلام داشته و خود را با کاروان عظیم دیگر قربانیان این نظام فاسد و شیطانی همدرد و همراه میداند و اعلام می کند که در مسیر دادخواهی مردم ستمدیدۀ ایران، در کنار این ستمدیدگانِ ماتم زده، دل شکستگانِ جفادیده و محرومان غارت شده، استوار ایستاده است.
چرا که دادخواهی از جنایت سرنگونی هواپیمای اوکراینی، آن چنانکه برای جنایات پیشین این رژیم ضد انسانی نیز صادق است، نه فقط مسالۀ خانواده های قربانیان، بلکه درد و رنج دهها میلیون شهروند و هموطن ماست که از ادامه چنین وضعیت اسفباری به تنگ آمده اند و جامعه ای عاری از هر نوع خشونت و تبعیض و ظلمی را خواستارند.
گرامی باد یاد جانباختگان هواپیمای اوکراینی و همۀ جانباختگان راه آزادی و عدالت
آزادی و آبادی ایران در پرتو صلح، عدالت و محبت مسیح
۱۸دی ۱۴۰۰ برابر با ۸ ژانویه ۲۰۲۲

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »