بنياد مسيحي ايرانيان
new

بیانیه حزب دموکرات مسیحی ایران در خصوص سرکوب مردم ستمدیده خوزستان

سرکوب مردم ستمدیده سراسر ایران و کشتار معترضین تشنۀ خوزستان بشدت محکوم است!

حزب دمکرات مسیحی ایران از اعتراضات حق طلبانۀ مردم بجان آمدۀ خوزستان وخیزش هموطنان بپاخواسته در سایر نقاط میهن برای احقاق مطالبات برحق خود، پشنیبانی نموده، سرکوب وحشیانه و کشتار جوانان بدست حکومت ننگین اسلامی که بدنبال انتصاب، آیت الله اعدام، ابراهیم رئیسی جنایتکار بعنوان سیزدهمین رئیس دولت خامنه‌ای دیکتاتور، صورت گرفت را قویاً محکوم میکند.

مردم محروم و ستمدیده خوزستان، همانند بسیاری دیگر از مناطق رنج کشیدۀ میهنمان، در تمامی عمر ننگین این حاکمیت اهریمنی از داشتن حداقلهای یک زندگی ساده و معمولی محروم بوده اند و سهم شان از سفره انقلاب سیاه اسلامی، جز جنگ و آوارگی، بی آبی و خشکسالی، فقر و فلاکت، چیز دیگری نبوده است.

کمتر ایرانی سراغ داریم که اجساد آغشته به خون جوانان در میان نیزارهای ماهشهر را در بحبوبه آبان‌ خونین ۹۸ فراموش کرده باشد. اما با وجود آن سرکوب وحشیانه، یکبار دیگر مردم دلیر خوزستان برای رسیدن به حقوق اولیه خود، به میدان آمده و فریاد دادخواهی سر دادند. اما همانند ۴۰ سال گذشته، پاسخی جز دروغ، سرکوب، گلوله و زندان از جانب این رژیم ضد ایرانی و ضد بشری دریافت نکردند.

رژیم اهریمنی جمهوری اسلامی، با گسیل مزدوران وحشی تا دندان مسلح خود برای مقابله با اعتراضات آرام مردم غیر‌‌مسلح و مسالمت‌جو دهها تن از جوانان دلاور را کشته و مجروح کردند، ۱۲ نفر از معترضان از جمله یک کودک خردسال را کشته و دهها هموطن دیگر را زخمی و دستگیر نموده و روانه شکنجه گاهها و سیاهچالهای خود کردند.

استاندار سرسپرده خوزستان در یک ادعای مضحک همچون اذهاری که گفته بود که اینها همه نواره، تمامی مدعی شد که فیلمهای اعتراضات مردم، تماماً جعلی و ساختگی است

تحولات اخیر در خوزستان ایران، آدم را بی اختیاربه یاد ازهاری نخست وزیر رژیم سابق می اندازد که در هفته‌های پایانی حکومتش، به عنوان مشت آهنین وارد شد و برای کنترل و جلوگیری از تظاهرات مردم، اعلام حکوکت نظامی کرد. او در مجلس سنا اظهار داشت که سروصدای شب‌های تهران واقعی نیست بلکه صدای نوار است!!.!

مردم هم در پاسخ به این ادعای مسخرۀ او شعار دادند «ازهاری بیچاره‌، ای سگ چارستاره، باز هم بگو نواره، نوار که پا نداره».

حالا حکایت استاندار مزدور دولت روحانی در خوزستان بنام قاسم سلیمانی دشتکی نیز بی مشابهت به وضعیت ازهاری نیست که بی شرمانه ادعا کرد در شهرهای خرمشهر و سوسنگرد اتفاق و اعتراضی رخ نداده و فیلمها و تصاویر منتشر شده جعلی بوده است.

این استاندار مفلوک یادش رفته است که الان سال ۵۷ نیست. به یمن دنیای ارتباطات دیگر ادعاها در حد حرف باقی نمی‌ماند بلکه بلافاصله به صورت فیلم و تصویر دردنیای مجازی منتشر می‌شود.

البته این رژیم ستمکار و دروغگوی اسلامی، از اولین روز به قدرت رسیدنش، همواره تلاش کرده، مطالبات عادلانه، اعتراضات قانونی و دادخواهی مردمان سراسر ایران را نه فقط در رسانه های حکومتی و صدا و سیما، و رسانه های خود، فریبکارانه سانسور نماید، بلکه برای ادامۀ بقای ننگین خود، در سایۀ سیاست اّلنّصرِ بِالرُعب مردم و جوانان معترض را، به شدیدترین شکل ممکن سرکوب نموده و با وحشیانه ترین روشها مثل زندان، شکنجه، ترور و اعدام جوانان میهن، پاسخ داده است.

اما دیگر نه دروغ و فریب و نه سرکوب و جنایت، هیچکدام نخواهد توانست این رژیم اهریمنی را که حالا در قلب حاکمیت اش، شعارهای مرگ بر خامنه ای، از جانب مردم بجان آمدۀ ایران، طنین انداز شده، از سقوط محتوم اش، پیشگیری نماید.

ما در این حرکت اعتراضی همصدا و همگام با مردم بپاخواسته میهن دربندمان، حمایت کامل خود را از جنبش رهائیبخش مردم ایران، اعلام مینمائیم. و خواهان طرد همۀ جانبۀ این رژیم ضد ایرانی و ضد انسانی توسط جامعۀ جهانی و تحت تعقیب قرار دادن ابراهیم رئیسی به اتهام جنایت علیه بشریت هستیم.

 

آزادی و آبادی ایران در پرتو صلح، عدالت و محبت مسیح

زنده باد آزادی و دمکراسی ــــ پاینده ایران

حزب دمکرات مسیحی ایران

اول آگوست ۲۰۲۱

دهم مرداد ۱۴۰۰

 

 

 

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »