بنياد مسيحي ايرانيان
new

بنفشه جمالی، فعال زنان، به حبس و عدم استفاده از ابزارهای هوشمند محکوم شد

بنفشه جمالی، فعال زنان، به حبس، جزای نقدی، عدم استفاده از وسایل الکترونیکی هوشمند و شرکت در «مرکز مشاوره ماوا» در شهر قم محکوم شد.
خانم جمالی در سال ۱۳۹۶ در جریان تجمع اعتراضی روز جهانی زن (۸ مارس) در تهران، همراه با تعداد دیگری از شرکت‌کنندگان بازداشت و مدتی بعد آزاد شده بود.
او ۱۱ تیرماه امسال به دادسرای فرهنگ و رسانه برای تفهیم اتهام احضار و با تودیع قرار کفالت ۱۵۰ میلیون تومانی به صورت موقت تا پایان مراحل دادرسی آزاد شد.
«بیدارزنی»، ‏‏‏‏‏‏رسانه‌ کنشگران حقوق زنان، روز پنج‌شنبه، ۳۰ بهمن‌ماه در توئیتر اعلام کرد که خانم جمالی به اتهام «تبلیغ علیه نظام» به یک سال حبس تعزیری که به مدت پنج سال تعلیق شده، پرداخت چهار میلیون تومان جزای نقدی، عدم استفاده از وسایل الکترونیکی هوشمند که «موثر در جرم بوده»، محکوم شده است.
همچنین این فعال زنان محکوم است که در جلسات مرکز مشاوره ماوا واقع در شهر قم به منظور «یادگیری روش‌های کنترل هیجان و آرامش» شرکت کند.
بر اساس آن چه در سایت مرکز مشاوره مأوا آمده است، این مرکز وابسته به موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی است که «مشاوران حوزوی» در آن به ارائه مشاوره‌های روان‌شناسی در زمینه‌های مختلف می‌پردازند. این مرکز همچنین به تولید محصولات روان‌شناسی با «رویکرد اسلامی» مشغول است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »