بنياد مسيحي ايرانيان
new

اولین مورد کرونا در المپیک توکیو در میان ورزشکاران اوگاندا

در حالی که سازمان جهانی بهداشت در مورد موج دیگری از بیماری کرونا هشدار داده، تیم‌ وزرشکاران کشورهای مختلف در حال ورود به توکیو برای شرکت در بازی‌های المپیک هستند. اولین مورد کرونا در میان آنها مشاهد شده است.

یک ماه پیش از شروع بازی‌های المپیک در توکیو، اولین مورد بیماری کرونا در میان ورزشکارانی که وارد ژاپن شده‌اند، شناسایی شد.

دولت ژاپن اعلام کرد یکی از اعضای تیم المپیک اوگاندا با ورود به فرودگاه بین‌المللی ناریتا در نزدیکی توکیو تست شد و روشن شد که او مبتلا به ویروس کووید-۱۹ است. نتیجه تست این ورزشکار پیش از عزیمت منفی بود.

شهردار توکیو گفت از هشت نفر دیگر از اعضای تیم خواسته شده که فعلا تمرین‌های خود را شروع نکنند و روزانه آزمایش ویروس کرونا را انجام دهند. خروج این تیم از اوگاندا سه روز به تأخیر افتاد زیرا آمار ابتلا به کرونا در این کشور آفریقایی افزایش یافته بود.

تیم اوگاندا که در مسابقات بوکس، وزنه برداری و شنا شرکت می‌کند بعد از تیم سافت‌بال بانوان از استرالیا، دومین گروه از ورزشکارانی است که وارد توکیو شد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »