بنياد مسيحي ايرانيان
new

انتشار بیانیه “نه به جمهوری اسلامی” با امضای ۶۴۰ کنشگر سیاسی و تلاشگر مدنی

حدود ۶۴۰ نفر از مخالفان جمهوری اسلامی با انتشار بیانیه‌ای، عزم خود را مبنی بر پایان بخشیدن به حکومت جمهوری اسلامی اعلام کرده‌اند. این بیانیه را عده زیادی از چهره‌های فرهنگی، هنری و ورزشی نیز امضا کرده‌اند.
بیانیه‌ای با شعار “نه به جمهوری اسلامی” با امضای بیش از ۶۰۰ نفر از کنشگران سیاسی و چهره‌های فرهنگی و ورزشی منتشر شده است. بیشتر امضاکنندگان مقیم خارج و شماری هم مقیم ایران هستند.
این بیانیه خطاب به مردم ایران نوشته شده است.
در این بیانیه کوتاه آمده است: «این صدای مردمی است که عزم جزم کرده‌اند تا بساط جمهوری اسلامی، این مانع اصلی دستیابی به آزادی، رفاه، دموکراسی، پیشرفت و حقوق بشر را برچینند».
آنها می‌افزایند: «گسترش کارزار “نه به جمهوری اسلامی” در پیوند با دیگر حرکت‌های سیاسی و مدنی، نویدبخش همسویی و همگرایی بیشتر مبارزات آزادیخواهانه و عدالت‌جویانه مردم ایران برای رهایی از حکومتی ضدبشری است».
در میان امضاکنندگان بیانیه در مخالفت بنیادی با نظام جمهوری اسلامی افراد نام‌آشنایی قرار دارند، از جمله: رضا پهلوی، شهریار آهی، فرامرز اصلانی، شاهین نجفی، داریوش اقبالی، حسن ستار، اسماعیل نوری علا، تورج اتابکی، آرامش دوستدار، اسماعیل خویی، اسفندیار منفردزاده، علی میرفطروس.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »