بنياد مسيحي ايرانيان
new

امیر قلعه‌ نویی به‌خاطر انتقاد از «۴۲ سال ظلم» به محرومیت و جریمه نقدی محکوم شد!

در پی اظهارات اخیر امیر قلعه‌ نویی، سرمربی تیم فوتبال گل‌ گهر، مبنی بر این‌که در ۴۲ سال گذشته هرچه بوده، ظلم بوده، «کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال» او را به سه ماه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت ۳۰۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد.
پس از دیدار نیمه‌ نهایی جام حذفی بین تیم‌های فوتبال استقلال تهران و گل‌ گهر سیرجان که به شکست گل‌ گهر انجامید، آقای قلعه‌ نویی گفته بود: «در این ۴۲ سال هر چه بوده ظلم بوده و ظلم بوده و ظلم. نمونه‌ اش در همین فوتبال که این ناعدالتی‌ها صورت می گیرد».
سرمربی گل‌ گهر همچنین با انتقاد از «ناداوری‌ها» گفته بود که از فصل گذشته در هر بازی با استقلال داوران موجب باخت تیم او شده‌اند.
این اظهارات آقای قلعه‌ نویی که فیلم آن در شبکه‌ های منتشر شد، بازتاب گسترده‌ای داشت تا روز دوشنبه ۱۸ مرداد که روابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرد وی «با حکم کمیته اخلاق به سه ماه محرومیت از همراهی تیم خود در تمامی مسابقات رسمی فوتبال در فصل آتی و پرداخت سه میلیارد ریال جریمه نقدی محکوم شد».
بر اساس این حکم، سعید الهویی، مربی گل‌گهر سیرجان، نیز به دوماه محرومیت از تیم خود در تمامی مسابقات فوتبال در فصل آتی و پرداخت ۳۰ میلیون تومان جریمه نقدی و باشگاه گل‌گهر سیرجان هم به پرداخت ۲۰۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شد.
در سال‌های گذشته بارها بازیکنان و مربیان فوتبال از ناداوری و تضییع حقوق تیم‌ها برای تامین منافع تیم‌های دیگر انتقاد کرده‌اند، اما اظهارات آقای قلعه‌نویی بیشتر به این دلیل بازتاب بیشتری یافت که از عبارت «ظلم ۴۲ ساله» استفاده کرده است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »