بنياد مسيحي ايرانيان
new

امام‌جمعه یاسوج گرانی لباس زنان را توطئه دشمن دانست

سیدنصیر حسینی، امام‌جمعه یاسوج، دلیل عدم استقبال زنان از حجاب اجباری جمهوری اسلامی را گران‌بودن لباس‌های مناسب دانست.
سیدنصیر حسینی، نماینده علی خامنه ای در استان کهگیلویه و بویراحمد گفته لباس‌های «جلف» برای زنان ارزان و در دسترس است و لباس‌های «مناسب»، گران و کم‌یاب و این نشانه توطئه‌ دشمنان برای گسترش بی حجابی زنان است.
وی افزود: وقتی دختر را با پوشش نامناسب و ولنگار رها می‌کنیم دچار فحشا و فساد می‌شود. لباس‌های جلف که به صورت ارزان و فراوان در مسیر زنان قرار می‌گیرند تا بی‌حیایی، بی‌حجابی و بی‌عفتی زنان و دختران ما را فراهم کنند. لباس‌های مناسب زنان کمیاب و بسیار گران است که خود نشان‌دهنده توطئه‌ای برای گمراه‌کردن زن و دختر مسلمان است.
وی با انتقاد از عملکرد مسئولان در این زمینه گفت: مسئولان باید متوجه باشند و اجازه تولید و توزیع چنین لباس‌هایی که در شان زن مسلمان ایرانی نیست را ندهند در حالی که لباس های مناسب زنان کمیاب و بسیار گران است که خود نشان دهنده توطئه‌ای برای گمراه کردن زن و دختر مسلمان است.
این سخنان را امام جمعه یاسوج در حالی مطرح می‌کند که بنا به آمار رسمی مورد اذعان جمهوری اسلامی بیش از ۷۰ درصد مردم ایران به حجاب اجباری اعتقادی ندارند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »