بنياد مسيحي ايرانيان
new

اعتراض‌ گسترده به قطعی برق در چندین شهر در ایران

ساکنان شهرهای مختلف ایران از شمال تا مرکز کشور شامگاه دوشنبه ۱۴ تیر با حضور در مقابل ادارات برق در این شهرها نسبت به قطعی مکرر برق اعتراض کردند.
ویدیوهایی از تجمع اعتراضی اهالی شهرهای بابل، بابلسر، آمل، قائمشهر، شهر ری، شیراز و کازرون در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که برخی از آنها با شعار علیه مقامات دولت جمهوری اسلامی همراه است. از جمله معترضان در برابر اداره برق شهر ری شعار «وزیر بی‌کفایت استعفا، استعفا» سر داده‌اند.
ویدیوی دیگری نیز از شهر شیراز در خاموشی منتشر شده است که معترضان در آن علیه علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی شعار می‌دهند. از جمله این شعارها «مرگ بر دیکتاتور» و «مرگ بر خامنه‌ای» است.
همین اتفاق شامگاه یکشنبه در تهران رخ داد و تصاویری از اعتراضات ساکنان پایتخت در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌دهد معترضان از پنجره‌های خود در خاموشی علیه خامنه‌ای شعار می‌دهند.
در طول روز دوشنبه خبرگزاری‌های داخل ایران گزارش‌هایی از تجمعات اعتراضی در مقابل ادارات برق شهرهای کردکوی، بندر گز، بندر ترکمن و آق‌قلا منتشر کردند که نشان از گستردگی اعتراضات به‌ویژه در شهرهای شمالی کشور دارد.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »