بنياد مسيحي ايرانيان
new

اظهارات ابراهیم رئیسی درباره «برقراری صلح و آرامش» در جهان؛

ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه گفت: «راه برقراری صلح و آرامش در جهان این است که ظالمان در جای خود نشانده شوند.»
رئیسی در حالی در گفت‌و گوی تلفنی با «کاردینال پیترو پارولین» نخست وزیر واتیکان، این سخنان را مطرح کرد که هفت روز پس از آغاز اعتراضات به بی‌آبی در خوزستان وی تاکنون هیچ واکنشی به آن نداشته است.
رئیسی تاکید کرده است که صیانت و دفاع از حقوق انسان‌ها پایه و اساس سیاست های داخلی و خارجی جمهوری اسلامی ایران را تشکیل می دهد.
به گفته ابراهیم رئیسی، سیاست جمهوری اسلامی در حمایت از به گفته او مردم مظلوم فلسطین، دفاع از مردم یمن ، مبارزه با تروریست های تکفیری در عراق و سوریه و صیانت از پیروان دین مسیح در عراق، ریشه در مبانی دینی در حمایت از حقوق بشر دارد.
رئیسی در حالی از حمایت جمهوری اسلامی از این کشورها سخن گفته که گزارش‌های مختلف غیر رسمی حاکی از کشته شدن دست کم پنج تن از معترضان به کم آبی در خوزستان در توسط نیروهای انتظامی و امنیتی است.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »