بنياد مسيحي ايرانيان
new

اشک تمساح خامنه ای !

اشک تمساح خامنه ای!

علی خامنه ای رهبر فاسد جمهوری اسلامی در سخنرانی اخیرخود گفتگو: امروز وضع معیشت مردم خوب نیست! گرانی ها زیاد است ، قیمت شب عید ، قیمت میوه و .. خیلی گران است !!!

باید گفت: بر چه کسی روشن نیست که خامنه ای وسپاه پاسداران تمام ثروت های ایران را ترک کرده اند اما با عوام فریبی خود را همدرد مردم نشان میدهند. به گفته سفارت امریکا درعراق ثروت علی خامنه ای ۲۰۰ میلیارد دلاراست. برآورد میزان ثروت خامنه ای دشواراست اما اطلاعات درزکرده بخشی از آن را بر ملا می سازد.

ثروت دختران وپسران او بالغ بر میلیاردها دلاردربانکهای ونزوئلا ، انگلستان وسوریه نگهداری میشوند.

واکنون خامنه ای که نظارت بر “ستاد اجرایی فرمان خمینی” را بر اینکه دارد ، دم از همدردی با مردم می زند !! میزان دارایی این ستاد ۹۵ میلیارد دلارمعادل ۱۰ سال حقوق ”نه میلیون وششصد و پنجاه و پنج هزار” کارگرایرانی می باشد!

اگر خامنه ای دلسوز مردم معیشت است چرا از دریای ثروتش به اندازه قطره است که همیشه به مردم نمی دهد؟

باید گفت خامنه ای فاسد و جنایتکار! ایران “کشورثروت” با حضور “سران فاسد حکومتی” اکنون غرق در فقراست. شهاب نادری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ اعلام کرد ۸۰ درصد مردم ایران را زیر خط فقر بسر میبرند!

در این میان اما آیا این آخروندای حاکم نیستند که حتی ناموس ایرانی را به حراج گذاشت و ما را از داعش می ترسانند؟

بوضوح نیروی انتظامی وسپاه پاسداران وبسیج و روحانیون مذهبی حتی در قاچاق جنسی دست دارند. ”فقر اقتصادی” اصلی ترین دلیل برای رو آوردن به تن فروش است. مراکز فروش در آبان ۹۸ در تهران ۸۰۰۰ باند گزارش شده است.

شوربختانه امروزسن تن فروشی در ایران به ۱۲ سال رسیت وحتی در میان زنان متاهل هم رواج پیدا شده است.

آمار” کودکان کارایران “ این ” قربانیان کوچک فقر“ در جامعه بحران زده ما ، اما از سه تا هفت میلیون تن اعلام شده است . ازآنجایی که این کودکان ثبت هویتی ندارند آمار دقیقی از آنان نمی توان ارائه داد.

در بهمن ۱۳۹۹، رئیس سازمان محیط زیست ایران اعلام کرد که «در شرایط اقتصادی کنونی بخصوص در مناطق دورافتاده روستایی، افراد برای تأمین گوشت به سوی حیوانات بی‌زبان هجوم می‌آورند». مؤسسه تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی ایران، در پاییز همین سال، از حذف یا کاهش استفاده از گوشت قرمز، گوشت سفید، تخم‌مرغ و لبنیات از سوی بسیاری از مردم این کشور، گزارش داده‌ بود.

در اسفند ۱۳۹۹ اعلام شد که فروش گوشت قسطی، به تهران، پایتخت نیز رسیده ‌است و قصابی برخی از محله‌های این شهر، به کارمندان، گوشت قسطی می‌فروخته‌اند.

آمارهای  رسمى منتشر شده در مورد فقر مردم ایران تنها نوک کوه یخ عظیمى را نشان می‌دهد .

پس از گذشت ۴۳ سال از حکومت ننگین جمهوری اسلامی ، پاسخ اما فقط در صورت نبود این حکومت و حذف آن در تمامیت است

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »