بنياد مسيحي ايرانيان
new

اسلامگرای تندرو، برادر نوکیش مسیحی‌ خود را با چاقو مجروح کرد

یک مرد نوکیش مسیحی در شرق اوگاندا به دلیل اینکه به مسیحیت گرویده بود، توسط برادر مسلمانش با چاقو مورد حمله قرار گرفت.
ابودلاوالی کیووالو نوکیش مسیحی ۳۹ ساله اوگاندایی توسط برادرش که یک اسلامگرای افراطی است با چاقو مورد حمله قرار گرفت و از ناحیه سر به شدت مجروح شد.
به گزارش Morning Star News، برادر اسلامگرای این نوکیش مسیحی بارها به وی درباره ایمان مسیحی اش هشدار داده و وی را از پذیرش عیسی مسیح به عنوان خداوند و منجی منع کرده بود. در تاریخ ۲۷ ژوئن این نوکیش مسیحی در حالی که در مزرعه‌اش مشغول کار بود توسط برادرش با چاقو مورد حمله قرار گرفت و از ناحیه سر به شدت مجروح شد.
کیووالو درباره این اتفاق می گوید: “برادرم به من هشدار داد که به سرودهای پرستشی مسیحی گوش ندهم و به اسلام بازگردم، وقتی از من درباره ایمانم پرسید وپاسخ شنید که عیسی مسیح را به عنوان منجی و خداوندم پذیرفته‌ام با چاقو ضربه محکمی به سرم وارد کرد که به شدت مجروح شدم و بر زمین افتادم. خوشبختانه یک پیرمرد روستایی که شاهد این حادثه بود با اورژانس تماس گرفت و من را به درمانگاه محلی منتقل کردند.”
منابع مطلع محلی به رسانه‌ها گفته‌ اند که این نوکیش مسیحی پس از ترخیص از درمانگاه، اکنون در مکانی نامعلوم و به صورت مخفیانه زندگی می کند و مسیحیان منطقه نگران امنیت و شرایط جسمانی وی هستند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »