بنياد مسيحي ايرانيان
new

احمد جنتی از دولت رئیسی خواست در بهبود «وضعیت معیشت مردم» تسریع کند

رئیس مجلس خبرگان رهبری روز پنجشنبه ۱۱ شهریور گفت مجلس خبرگان رهبری «باید مطالبه‌ گر کار دولت باشد» و از ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهوری، نیز خواست که در «رسیدگی به معیشت مردم تسریع شود».
احمد جنتی این اظهارات را در جلسهٔ هیئت رئیسه و کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری بیان کرد و همچنین افزود مجلس خبرگان رهبری باید دولت را به مردم معرفی کند «تا مردم قدر دولت را بدانند».
ابراهیم رئیسی در دوره تبلیغات انتخابات ریاست‌ جمهوری ۱۴۰۰ بارها هدف از نامزدی خود را رسیدگی به وضعیت معیشتی مردم و بهبود اوضاع اقتصادی عنوان کرد. این در حالی است که تحریم‌های سنگین علیه ایران ادامه دارد و درآمدهای دولت به شدت کاهش یافته است و هنوز چشم‌انداز روشنی برای ادامه مذاکرات هسته‌ ای به منظور، رفع تحریم‌ها وجود ندارد.
ابراهیم رئیسی در حالی به مقام ریاست‌ جمهوری رسید که انتخابات خرداد ۱۴۰۰ با تحریم گسترده بسیاری از نیروهای سیاسی و همچنین رأی‌دهندگان روبه‌رو شد که از دلایل عمده آن می‌توان به رقابتی نبودن انتخابات در نتیجهٔ رد صلاحیت گستردهٔ نامزدهای انتخابات در شورای نگهبان، سرکوب اعتراض‌های مسالمت‌آمیز مردم و مشکلات شدید اقتصادی اشاره کرد.
در حال حاضر نرخ تورم در ایران به ۵۰ درصد رسیده و از زمان روی کار آمدن دولت رئیسی قیمت دلار در بازار آزاد روندی افزایشی داشته است
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »