بنياد مسيحي ايرانيان
new

آیا وریا غفوری از استقلال کنار گذاشته می‌شود؟

باشگاه استقلال تهران قرارداد خود با وریا غفوری را برای فصل جدید هنوز تمدید نکرده است. این مسئله با واکنش صریح این بازیکن مواجه شده است.
وضعیت ادامه حضور وریا غفوری در تیم فوتبال استقلال تهران در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران همچنان در پرده ابهام قرار دارد. این در حالی است که آبی‌پوشان پایتخت در فصل گذشته با عملکرد موثر و کاپیتانی وریا غفوری، پس از گذشت ۹ سال دوباره موفق به کسب عنوان قهرمانی فوتبال ایران شده‌اند.
در حال حاضر مدیران باشگاه استقلال تهران هنوز هیچ تماسی با این بازیکن محبوب برای تمدید قرارداد نداشته‌اند. این در حالی است که وریا غفوری بارها آمادگی‌اش را برای تمدید قراداد با استقلال اعلام کرده است.
آیا اعمال این سیاست از سوی مسئولان باشگاه استقلال نشانه تصمیم برای حذف کاپیتان فصل گذشته استقلالی‌ها از ترکیب فهرست جدید بازیکنان این تیم است؟ این بلاتکلیفی حال ابراز واکنش صریحی را از سوی وریا غفوری به همراه داشته است.
این بازیکن با انتشار پیامی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام به شایعات پیرامون جدایی احتمالی از استقلال دامن زده است. او در این پیام نوشته است: «روزگار عجیبی است. چه بی‌پروا در برابر آفتاب تابان، پرنده را از داشتن آسمان آبی محروم می‌کنند. چه بی‌پروا سکوت آرام بخش ساحل ما را با قدم‌های آهسته و هرز می‌شکنند. گویی صدای زیبای پرندگان به مذاقشان خوش نمی‌آید.»
غفوری در ادامه اشاره کرده است: «گویی نمی‌دانند آسمان با پرواز پرنده زیباست و ساحل با سکوت خاص خود دلنشین است. گرچه آهسته و یواشکی قدم برداشتید، اما رد چکمه‌های شما در ساحل زیبا و آرام‌بخش ما پاک نخواهد شد.»
غفوری همواره موضع‌گیری‌های شفافی در زمینه مشکلات مردم ایران داشته است. او در آخرین مصاحبه‌اش پس از قهرمانی با استقلال، نسبت به شرایط دشوار معیشتی و اقتصادی مردم و نیز مشکلات خوزستان اعتراض کرده بود.
این فوتبالیست در این‌باره به رسانه‌های داخلی گفته بود: «زمانی که صحبت از مسائل اجتماعی و مدنی باشد، دیگر فوتبال برای من اولویت ندارد. من باید از جایگاه اجتماعی خود استفاده کنم و صدای هوادارانی باشم که با هزاران بدبختی بلیت تهیه می‌کنند تا تیم را تشویق کنند. این حق مردم ایران است که سعادتمند زندگی کنند.»
گمان ‌می‌رود که انتشار پیام اخیر اینستاگرامی وریا غفوری نمایان‌گر خداحافظی او با تیم استقلال است. محافل فوتبال ایران نیز در این روزها موضوع پیوستن غفوری به تیم فوتبال فولاد خوزستان را مطرح کرده‌اند.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »