بنياد مسيحي ايرانيان
new

آلمان کل فرانسه را به علت شیوع گسترده کرونا منطقه بحرانی اعلام کرد

موسسه روبرت کخ هر هفته فهرستی از کشورها و مناطق قرمز در ارتباط با ابعاد همه‌گیری ویروس کرونا منتشر می‌کند. اکنون آلمان کل فرانسه را به علت ابعاد گسترده شیوع ویروس کرونا به عنوان منطقه بحرانی اعلام کرده است.

از بامداد یکشنبه ۲۸ مارس (هشتم فروردین) ورود هر فردی از خاک فرانسه به خاک آلمان مستلزم ارائه تست منفی کرونا است.

گفته می‌شود که شاخص موارد جدید ابتلا به کرونا در فرانسه ظرف هفت روز در مقیاس یکصدهزار نفری به بیش از ۳۰۰ مورد افزایش یافته است.

اوضاع در برخی از مناطق فرانسه حتی وخیم‌تر گزارش شده است. به عنوان نمونه، افرادی که از شهرستان موزل فرانسه قصد سفر به ایالت زارلند یا راینلند فالتس آلمان داشته باشند، باید به محض ورود به خاک آلمان برای مدت ۱۴ روز در قرنطینه قرار گیرند.

بر اساس اطلاعات منتشر شده  از سوی انستیتوی روبرت کخ، ارائه تست منفی کرونا برای این دسته از مسافرانی که از موزل به آلمان سفر می‌کنند، کفایت نمی‌کند.

موسسه روبرت کخ هر هفته در ارتباط با میزان و ابعاد شیوع ویروس کرونا فهرستی از کشورهای مختلف جهان تهیه و ارائه می‌کند. این فهرست سه دسته از کشورها را در برمی‌گیرند.

بر اساس تشخیص اخیر این موسسه، از بامداد روز یکشنبه ۲۸ مارس سرتاسر کشور فرانسه منطقه بحرانی اعلام شده است. این در حالی است که از محدودیت‌های سفر از ایالت تیرول اتریش و همچنین از کشورهای جمهوری چک و اسلواکی نسبت به هفته پیش از آن کاسته شده است.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. پذیرفتن ادامه

Translate »